Zapisz się do NEWSLETTERA i otrzymuj rabaty,
informacje o nowościach
przechowalnia: 0
koszyk: 0 prod.  |  0 pln
Puszczalscy z zasadami
Dossie Easton, Janet W. Hardy
Puszczalscy z zasadami Praktyczny przwodnik dla miłośników poliamorii, otwartych związków i innych przygód
oprawa miękka
zajrzyj do książki    
OutOfStock
powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny:
  • opis
  • metryczka
  • opinie czytelników

Puszczalscy z zasadami to przełomowy poradnik, przygotowany z myślą o wszystkich, którzy do tej pory tylko marzyli o spełnianiu swoich fantazji erotycznych poza tradycyjnym związkiem monogamicznym. Autorki Dossie Easton i Janet W. Hardy rozwiewają mity na temat „rozwiązłości” i pokazują, jak wieść udane życie z wieloma partnerami seksualnymi.

Książka zawiera strategie dla puszczalskich par, podpowiada, jak unikając uczucia zazdrości, otworzyć związki na nowe doznania oraz przedstawia praktyczne ćwiczenia, pomagające partnerom zdefiniować relację na własnych warunkach.

Niezależnie od tego, czy otwarcie przyznajesz się do rozpusty, czy może dopiero nieśmiało jej próbujesz, dowiesz się, jak poszerzyć krąg partnerów seksualnych oraz odkryć wymiary miłości i przyjaźni, o jakich ci się nie śniło.

Szczera, zabawna książka, pełna praktycznych wskazówek i celnych konkluzji. Nie każda ma tyle szczęścia, żeby mieć siostry udzielające wyważonych i cennych rad na temat, który znają od podszewki.

Deborah Anapol, autorka Polyamory. The New Love Without Limits

OD WYDAWCY

Próba uczynienia języka książki uniwersalnym płciowo, zgodnie z zamysłem autorek, w przypadku polskiego tłumaczenia sprawiłaby, że tak długi tekst, z tak wieloma odstępstwami od przyjętych zasad językowych, mógłby stać się skrajnie trudny w odbiorze. Dlatego wydawnictwo podjęło decyzję o edycji książki zgodnie z zasadami języka polskiego, mając świadomość, że taka forma nie do końca oddaje rewolucyjną treść oryginału.

Tytuł oryginału
The Ethical Slut: A Practical Guide to Polyamory, Open Relationships & Other Adventures
Przekład
Radosław Madejski
Wydanie
pierwsze
Data wydania
Luty 2012
Ilość stron
376
Format
135 mm x 205 mm
ISBN
978-83-7554-359-9

Ocena produktu: 4.00     dodaj komentarz
Komentarze naszych klientów

Lotta
Ocena produktu:
Czym jest to puszczalstwo z zasadami? Według autorek drogą do rozwoju, ulepszania świata i poznawania fascynujących ludzi. A mają panie w tej mierze ogromne doświadczenie - wydaje się, że w materii seksu spróbowały już wszystkiego. Twierdzą, że nawet mnie zaliczyły, bo w końcu czym jest intymna rozmowa, jaką prowadzą na kartach książki z czytelnikiem, jeśli nie jeszcze jedną formą uprawiania miłości? Obie kobiety to życiowe entuzjastki, co szalenie cenię i co sprawiło, że zmieniło się moje początkowe dość niechętne nastawienie do "Puszczalskich". Rozbroiły mnie już na wstępie, przedstawiając się jako dwie Amerykanki po sześćdziesiątce: matki dorosłych dzieci, lubiące pisać (wiersze i eseje), aktywnie działające w społeczności sado-maso. Pełna otwartość i szczerość! Książka niesie dwie podstawowe tezy. Po pierwsze, heteroseksualna monogamia do grobowej deski jest koncepcją, która zrodziła się i została nam narzucona w określonym czasie i przy konkretnych uwarunkowaniach społecznych, nie jest odwieczna, nie jest powszechna. Dla ciebie może być lepsze coś innego. Autorki namawiają, żeby się nad tym zastanowić. Po drugie, osoba praktykująca poliamorię (różnorakie rodzaje związków nie będących monogamią) - z empatią i przestrzegając kilku ważnych zasad, a więc starając się nikogo nie zranić - może wiele zyskać i wiele dać inny ludziom. Bo nie o sam seks tu chodzi, ale też stosunek (pardon) do świata. Puszczalskich lepiej się czyta, gdy autorki piszą o konkretach, np. o tytułowych zasadach. Gdy wchodzą w psychologię, robi się zwykły, i to do tego jeszcze amerykański, poradnik. Dla mnie fragmentami było to z lekka bełkotliwe. Ale mają też sporo bardzo celnych spostrzeżeń, np. "[...] jeżeli chodzi o seks i płeć, każdy z nas nosi w głowie mnóstwo śmieci." Albo to o singlach: "W naszą kulturę wbudowana została jednak skłonność do lekceważenia życia w samotności. [...] Może gdyby taki styl życia był akceptowany czy wręcz ceniony, partnerstwo stałoby się naprawdę kwestią wyboru, ludzie przestaliby tworzyć związki tylko dlatego, że wydaje im się to konieczne albo że rozpaczliwie szukają ratunku." Nawet jeśli po lekturze nie poczujesz, że orgie mogą się stać twoim nowym hobby, dobrze, że mamy już na rynku taki tytuł - czasem trzeba trochę przewietrzyć stare zakamarki w zwojach, wpuszczając tam świeże pomysły. Przypomnę, że paru twórców już nas oswajało z tymi ideami. Przychodzi mi na myśl wieloletni romans Mikaela Blomkvista i zamężnej Eriki z "Millenium". Jakoś nie pamiętam głosów potępienia. A gorący trójkąt z filmu "Vicky Cristina Barcelona" Allena? Przykłady z życia (o których wiemy) też nie są rzadkie. Czy powinniśmy przestać uważać Bertranda Russella za jednego z najwybitniejszych myślicieli XX wieku, wiedząc, że żył w otwartych związkach? PROczyliZA.blogspot.com
Puszczalscy z zasadami to przełomowy poradnik, przygotowany z myślą

najczęściej kupowane w tej kategorii

Seksualne przebudzenie kobiet Puszczalscy z zasadami
Seksualne przebudzenie kobiet oprawa miękka cena: 9.99 zł
Jego orgazm później.
Jego orgazm później. oprawa miękka cena: 26.24 zł
Seksualne przebudzenie kobiet
Seksualne przebudzenie kobiet e-book cena: 29.99 zł
Jej orgazm najpierw.
Jej orgazm najpierw. oprawa miękka cena: 26.24 zł
Jej orgazm najpierw.
Jej orgazm najpierw. e-book cena: 22.49 zł
Jego orgazm później.
Jego orgazm później. e-book cena: 22.49 zł

nowości z tej kategorii

Jej orgazm najpierw. Puszczalscy z zasadami
Jej orgazm najpierw. oprawa miękka cena: 26.24 zł
Jego orgazm później.
Jego orgazm później. oprawa miękka cena: 26.24 zł
Jej orgazm najpierw.
Jej orgazm najpierw. e-book cena: 22.49 zł
Jego orgazm później.
Jego orgazm później. e-book cena: 22.49 zł
Seksualne przebudzenie kobiet
Seksualne przebudzenie kobiet e-book cena: 29.99 zł
Seksualne przebudzenie kobiet
Seksualne przebudzenie kobiet oprawa miękka cena: 9.99 zł

pozostaw komentarz

-55%
Zamęt poradniki erotyczne
cena: 18.00 zł